מטבחים קלאסים

  שם

  הימייל

  טלפון

  ההודעה

  עיצוב הבית מה יותר חשוב נוחות או יופי

  כל מה שחשוב בעיצוב הבית

  כאשר אנו מעצבים את הבית הפרטי שלנו, עומדות בנינו עשרות אפשרויות לכל חלק של הבית ולכל פריט שנמצא בו. בעיצוב הבית אנחנו יכולים, למשל, לבחור בין מטבח קלאסי למטבח מודרני חדשני, בין ספות מעור לספות מבד, בין מיטת נוער מעץ למיטת היירייזר, בין לול למיטת מעבר, בין ארון עם דלתות נפתחות לארון הזזה, וכן הלאה והלאה. בכל עיצוב של בית, אנו שואלים את עצמנו את השאלה: מה חשוב יותר לעיצוב הבית: נוחות, או יופי?

  מה חשוב יותר, נוחות או יופי?

  עבור אנשים רבים, הנוחות היא החשובה ביותר. הם רוצים להתרווח בספה מפנקת ונוחה, גם אם העיצוב שלה אינו חדשני או מיוחד. הם רוצים לשבת על הכיסא בפינת האוכל ולהרגיש בנוח, הם רוצים לישון במנוחה, להתקלח בנחת, לבשל בנוחות – גם אם הריהוט יהיה בצבע מיושן, או בעיצוב פשוט. עבור אחרים, הנוחות אינה מרכז העניינים. הם מסתדרים בכל מקום – אך חשוב להם המראה של הבית. הם רוצים ליצור בית שאורחים יתפעלו ממנו, רוצים ליהנות בשעת הבישול ולהתענג על מראה המטבח, הם רוצים להתפנק באמבטיה יפהפייה, לראות דובים וציורי קיר אחרים בחדר הילדים, וליהנות מאווירה נעימה בחדר השינה. המראה והיופי, הם שמעניקים להם את הנוחות הדרושה להם. אי אפשר להחליט באופן חד משמעי מה חשוב יותר. לכל אחד ישנן העדפות משלו, ותמיד ניתן ליצור פשרה מתאימה בין הנוחות לבין היופי.

  מטבח קלאסי

  עיצוב של מטבח קלאסי הוא אחת הדוגמאות הטובות ביותר לשילוב בין נוחות לבין יופי. מטבחים מודרניים ועדכניים לעיתים אינם מותאמים לצרכים של האנשים העובדים במטבח. הם מכילים מקום למכשירים חשמליים עדכניים ולטכנולוגיות מתקדמות, אך עבודות המטבח הפשוטות הופכות בהם לעיתים לעול. מטבחים ישנים, לעומת זאת, אולי נוחים מאד לעבודה, אך המראה שלהם אינו מזמין, ואנשים רבים נרתעים מהם. השילוב בין הנוחות ליופי במטבח יוצר את המטבח הקלאסי – מטבח אשר משלב סגנון נוסטלגי עם עיצובים חדשניים, יוצר משטחי עבודה נוחים ומשלב בתוכו מקום גם לטכנולוגיות חדישות.