עיצוב

  שם

  הימייל

  טלפון

  ההודעה

  מה אפשר לבקש מתנה כשקונים דירה מקבלן?

  דירה חדשה מקבלן – מה לבקש כמתנה?

  החלטתם לרכוש דירה חדשה מקבלן, כלומר דירה "על הנייר". ישנם יתרונות וחסרונות רבים בתהליך זה, החל בעובדה שתצטרכו להמתין מספר חודשים עד לכניסה בפועל לדירה, ועד לעובדה שתוכלו לערוך שיפוצים ושינויים בדירה על פי טעמכם. כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן, חשוב לערוך חוזה מפורט, אשר כולל בתוכו גם את המפרט הטכני של הדירה. המפרט הטכני הוא חלק חשוב מחתימת החוזה, משום שזהו המקום שבו תוכלו לבקש "מתנות" מן הקבלן, כלומר שיפורים ותוספות בדירה, אשר עשויים להסתכם ברווח של אלפי שקלים עבורכם. החל מעיצוב מטבחים ועד מבנה האמבטיה, חשוב שתכירו את הדברים שתוכלו לדרוש מן הקבלן.

  מה אפשר לבקש מתנה כשקונים דירה מקבלן?

  כאשר אתם חותמים על החוזה עם הקבלן, קראו את המפרט הטכני, ובדקו מה בדיוק אתם אמורים לקבל בדירה. שימו לב שישנם, למשל, דודי שמש כלולים במפרט, וכן פרטים בסיסיים נוספים כמו מתגי חשמל, נקודות מים במקומות הנדרשים וכן הלאה. אך הדברים הבסיסיים אינם הדברים היחידים שתוכלו לקבל מן הקבלן. בשלב הזה, תוכלו לדרוש מן הקבלן תוספות ושינויים רבים למפרט. תוכלו, למשל, לבקש הזזה של נקודות החשמל או המים למקומות שמתאימים עבורכם יותר. תוכלו לבקש תוספת של מזגן אחד או יותר בדירה, תוספת של נקודות חשמל ומים בהתאם לצרכים שלכם, וכן הלאה. אם הדירה שאתם רוכשים כוללת חצר, תוכלו לבקש כמתנה פרגולה לחצר. גם עיצוב מטבחים נכנס לרשימת המתנות. אמנם לא תוכלו לדרוש מטבח יוקרה כתחליף למטבח הקבלני הפשוט, אך תוכלו בהחלט לבקש מטבח משודרג, עם תוספת ארונות או כל פרט אחר שתהיו מעוניינים בו.

  עיצוב מטבחים

  מטבחי קבלן רבים מגיעים עם ארונות תחתונים בלבד, מה שמהווה חיסרון משמעותי מאד לכל משפחה. אפשר בקלות לדרוש תוספת של ארונות עליונים בעיצוב קלאסי, מה שיאפשר לכם ליהנות ממטבח נעים, פרקטי ונאה, שאף אם לא יהיה מעוצב בדיוק בסגנון האהוב עליכם, לכל הפחות יהיה שימושי עבורכם, ונעים לעין באופן כללי.