מטבחי פאר

  שם

  הימייל

  טלפון

  ההודעה

  מטבחי יוקרה

  בשנות השמונים והתשעים די היה בהצצה חטופה לדירת מגורים כדי לקבוע באיזה עשור נבנתה הדירה, המרצפת, הקרמיקות, סגנון עיצוב המטבח העידו על התקופה שבה נבנתה הדירה.

  כיום , לעומת זאת, מתחרים קבלנים על הענקת מפרט טכני מפנק יותר לדירה חדשה שנבנית על ידם. אם קבלן ישמע מלקוחות  שפרויקט הדיור המתחרה העניק ללקוחות שלו מטבח יוקרתי יותר, עשוי מחומרים איכותיים יותר הוא מיד ירוץ למלא את בקשת הלקוח, כמובן כדי לא לאבד לקוחות ולעמוד בתחרות הקשה בשוק.

  בשנים האחרונות הפך המפרט הטכני- אותם אוסף פריטים ואביזרים שמציע הקבלן ללקוח לנושא משמעותי ונחשב למקדם מכירות חשוב. יזמים וקבלנים נכנעים לדרישות של הצרכנים כמו התקנת אסלות תלויות שיקרות יותר לקבלן, אך הוא רוצה לרצות את הקונים. כך נוצר מפרט טכני אחיד בשוק מכיוון שאף קבלן לא רוצה להציע ללקוחותיו מפרט טכני נחות. תוכלו לראות בדירות רבות רצפות פורצלן 60 על 60, פרקט בחדר השנה ואי במטבח.

  שדרוגים במפרט הטכני של המטבח

  העלייה המשמעותית ביותר ברמת המפרט הטכני שמציעים קבלנים היא בתחום ה עיצוב מטבחים. אם בעתיד הקבלן היה מוציא על המטבח עלות של בין 1500 ל2000 ₪, כיום עם שדרוג המפרט הטכני של המטבח העלות היא בין 6000 ל-7000 ₪. רמת החיים עלתה וישנה דרישה למטבח איכותי, נוח ומעוצב בסגנון יוקרתי.

  אז מה תוכלו לקבל מהקבלן כדי שאכן תקבלו מטבח מעוצב בסגנון של מטבחי יוקרה ולא מטבח פשוט?

  1. נקודות חשמל נוספות- בקשו מהקבלן שיתקין לכם נקודות חשמל נוספות לפי צרכי הבית, כמות המבשלים במטבחים, כמו המכשירים החשמליים בהם אתם נוהגים להשתמש ועוד.
  2. מטבחי יוקרה מתאפיינים בפרזול איכותי של החברות הידועות בתחום כמו בלום , דרשו מהקבלן פרזול איכותי לארונות ולמגרות.
  3. כיום במטבחי יוקרה לא מסתפקים במסילות פשוטות , במעט מאמץ תוכלו לקבל מגרות רבות יותר במטבח שלכם ומסילות עם טריקה שקטה ומחומר איכותי.
  4. נישות גבס- העבודה בגבס יכולה להוסיף לעיצוב וליוקרה של המטבח, תוכלו לשדרג את המטבח על ידי הוספת נישה לאביזרי קישוט ולפריטים שישוו למטבח שלכם מראה יוקרתי.